Kongresový hotel v Jasnej

WELLNESS HOTEL CHOPOK****

Novovybudované Kongresové & Wellness centrum umiestnilo Wellness Hotel Chopok**** na špičku kongresovej turistiky v Liptove.


S dvomi priestrannými kongresovými centrami pre 150 a 360 účastníkov sme hotelom s najväčšou kongresovou kapacitou v regióne.


Vďaka našej jedinečnej polohe v blízkosti najväčšieho lyžiarskeho strediska na Slovensku, Jasná Nízke Tatry, Demänovská dolina a wellness službám, dávame pracovným stretnutiam úplne nový rozmer.

Úroveň konferencií, teambuildingov a školení pozdvihneme i prvotriednymi službami v oblasti ubytovania a gastronómie.

 

DOSTUPNOSŤ

Možnosť medzinárodných stretnutí podporuje dostupnosť nášho hotela k diaľnici D1, ktorá je vynikajúcou spojnicou s letiskom v Poprade, ako i ďalšími leteckými centrami na Slovensku. (Poprad 60 km, Košice 178 km, Bratislava 300 km, Viedeň 370 km, Budapešť 260 km).

 

PARKOVANIE

Wellness Hotel Chopok **** disponuje vlastným hotelovýcm parkoviskom pre 110 áut, ktoré je strážené kamerovým systémom. Parkovanie na hotelovom parkovisku je pre našich hotelových hosti bezplatné.

V prípade potreby parkovania väčšieho množstva automobilov vieme zabezpečiť parkovanie v blízkosti hotela (cca 150 m).

 

KONGRES

Kongresové centrum PRASLIČKA na prvom poschodí Kongresového & Wellness centra poskytuje 360-miestnu sálu presvietenú denných svetlom. Miestnosť bez stĺpov umožňuje rozdelenie priestoru na 7 menších zvukotesných plôch.

V Kongresovom centre PLESNIVEC, ležiacim na prízemí, ponúkame priestor na najrôznejšie druhy eventov pre 150 ľudí. Samozrejmosťou je najmodernejšie technologické vybavenie od audiovizuálnej techniky, špeciálneho ozvučovacieho systému, cez dataprojektor a LCD monitory, po výstupy na tlmočnícku techniku a organizovanie videokonferencií.

 

UBYTOVANIE

Doménou Wellness Hotela Chopok**** je 80 moderne, priestranne a štýlovo vybavených 2 až 5 - lôžkových izieb s celkovou kapacitou 192 pevných lôžok a 80 prísteliek.

 

BAZÉNY A SAUNOVÉ SVETY

Pridanú hodnotu pracovným stretnutiam, školeniam, rautom, recepciám či svadbám určite dodáme dvojicou hotelových saunových svetov s desiatimi saunami, dvomi bazénmi pre plavcov, dvomi vnútornými a jednou vonkajšou vírivkou či tepidáriami, v ktorých môžete okrem bezhraničného relaxu nasávať krásy nízkotatranskej prírody. Po vyčerpávajúcom pracovnom rokovaní či školení určite dobre prospeje tréning v profesionálne vybavenom fitnes centre.

 

GASTRONÓMIA

Dokonalé odpútanie sa od pracovných povinností dodajú ruky našich kuchárov a bohatá ponuka miestnych i medzinárodných jedál.

Priateľskú atmosféru business stretnutí dotvoria rozhovory počas bowlingových alebo biliardových turnajov v našom Lobby a Relax bare. Pre fajčiarov je k dispozícii fajčiarsky salónik.