Izba PLESNIVEC pre 1-3 osobyDE LUX izba PLESNIVEC pre 4-5 osôbIzba PLESNIVEC pre 5-6 osôb
Kongresový hotel v Jasnej

Ubytovanie

Pobyt vo Wellness Hoteli Chopok**** to nie je len ubytovanie v moderne a útulne vybavených izbách, ale zároveň čas strávený na mieste, ktoré okamžite vytvorí pocit súkromia a pohody.

Wellness Hotel Chopok **** v stredisku Jasná, Nízke Tatry disponuje 80 moderne zariadenými izbami. Príjemne hrejivo zvolený interiér izieb je po náročnom pracovnom dni tým pravým útočiskom. Kapacita 2 až 6-lôžkových izieb typu PRASLIČKA a PLESNIVEC postačuje na ubytovanie 272 hostí. Z tohto počtu je 192 postelí pevným lôžkom a 80 postelí slúži ako prístelky.

Pocit pohodlia domova v hotelových izbách prepojili dizajnéri s luxusom a štýlom. Hrejivé tóny jednotlivých interiérov podčiarkujú použité prírodné materiály, ktoré v sebe nechávajú čítať pobyt v nízkotatranskom prostredí. Práve tu môžete zakončiť deň po absolvovaní namáhavého kongresu, školenia, teambuildingu či konferencie.

Plniť si pracovné povinnosti vám pomôže neobmedzené WiFi pripojenie v priestoroch celého hotela. Spojenie so širokým okolím zabezpečí LCD televízor so satelitným pripojením. Svoje cennosti si môžete uschovať v trezore, ktorým disponuje každá z izieb.

TYPY IZIEB:


V izbách pre 1 – 3 osoby typu PRASLIČKA a PLESNIVEC nájdu hostia okrem prirodzeného komfortu štandardné vybavenie s neobmedzeným WiFi pripojením, trezorom, minibarom a LCD televízorom so satelitným prijímačom. Pohodlie a pohodu, ktoré sú Wellness Hotelu Chopok**** vlastné, dopĺňajú v izbách typu PRASLIČKA francúzske okná.


Izby pre 3 – 4 osoby typu PRASLIČKA ponúkajú hosťom kompletné vybavenie s neobmedzeným internetovým pripojením, TV so satelitným pripojením a vlastným balkónom. Kúpeľne majú zabudovaný sušič vlasov, vaňu s WC a bidetom.  V izbách DE LUXE PRASLIČKA vyzdvihuje útulnosť miestnosti  štýlový krb na drevo. 


Pre viacčlenné kolektívy sú k dispozícii izby typu PLESNIVEC pre 4 – 5 osôb, v ktorých môžu hostia oddychovať v dvoch samostatných spálňach. Z každej spálne vedie vstup do vlastnej kúpeľne. V apartmáne sa nachádza balkón, neobmedzený Wifi signál, satelitné pripojenie k LCD televízoru, trezor a minibar. Vyšší štandard ubytovania ponúkajú izby typu DE LUXE PLESNIVEC s vlastným krbom na drevo v hlavnej spálni. Z každej z 2 izieb sa dostanete na terasu.


Rodinné izby typu PLESNIVEC pre 5 – 6 osôb sú vybavené neobmedzeným WiFi pripojením, LCD televízorom s pripojením na satelit, trezor a minibar a vlastným balkónom. Dvom oddeleným izbám slúži jedna kúpeľňa s dvomi umývadlami, vaňou a bidetom. 

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE:

Počet izieb: 80

Počet lôžok: 272

Počet pevných lôžok: 192

Počet prísteliek: 80

Typy izieb: 2 - 5 lôžkové

Check-in: od 14.00 hod.

Check-out: do 11.00 hod.

 

STORNO PODMIENKY

  • 30% v prípade zrušenia KONGRESU zo strany OBJEDNÁVATEĽA viac ako 60 dní pred dohodnutým dátumom konania KONGRESU
  • 50% v prípade zrušenia KONGRESU zo strany OBJEDNÁVATEĽA v období 59-30 dní pred dohodnutým dátumom konania KONGRESU
  • 70% v prípade zrušenia KONGRESU zo strany OBJEDNÁVATEĽA v období 29-20 dní pred dohodnutým dátumom konania KONGRESU
  • 100% v prípade zrušenia KONGRESU zo strany OBJEDNÁVATEĽA v období medzi 19. dňom až dohodnutým dňom/dátumom konania KONGRESU