Kongresový hotel v Jasnej

Kongresové balíčky

Kongres a wellness na jednom mieste? Vo Wellness Hoteli Chopok**** Jasná, Nízke Tatry nie je táto kombinácia ničím výnimočným. Vyberte si z ponuky kongresových balíčkov, ktoré naplnia vaše predstavy o ideálnom prepojení práce s relaxom.  

Pracovné stretnutia nemusia byť len o povinnostiach. Preto sme pre vás vytvorili trojicu kongresových balíčkov, ktorými vo Wellness Hoteli Chopok **** Jasná, Nízke Tatry, Demänovská dolina, vyhovieme akýmkoľvek požiadavkám.

KONGRESOVÝ BALÍČEK ECONOMY

Kongresovým balíčkom ECONOMY splníme vaše predstavy o prvotriednom ubytovaní v útulne a moderne vybavených izbách s bezplatným WiFi pripojením. Aj ku kongresovému balíčku ECONOMY sa viaže slovo neobmedzený. Neobmedzený internet na izbe a v priestoroch hotela, neobmedzený vstup do sáun a bazéna Plesnivec ako i profesionálneho fitnes centra, dopĺňajú moderne a útulne vybavené dvojlôžkové izby, ktoré sú ideálnym miestom pre hostí hľadajúcich súkromie s raňajkami vo forme bufetu.

KONGRESOVÝ BALÍČEK STANDARD

Doprajte si spojenie práce s relaxom v jedinečnom Wellness Hoteli Chopok **** v strede Slovenska v Jasnej a využite ponuku KONGRESOVÉHO BALÍČKA STANDARD.  V kongresovom balíčku STANDARD ponúkame všetko to, čo nesmie správnemu pracovnému stretnutiu chýbať. Ubytovanie v priestranných izbách s bezplatným internetom dopĺňajú 2 coffee breaky s občerstvením. Záver náročného dňa určite spríjemní hrejivé prostredie saunového sveta a bazéna Plesnivec. Ak radšej oddychujete aktívne, vyskúšajte najmodernejšie vybavenie nášho fitnes centra.

KONGESOVÝ WELLNESS BALÍČEK

A čo tak wellness teambuilding? Kongresový WELLNESS balíček je vrcholom ponuky spojenia pracovných a relax požiadaviek v Demänovskej doline. Nechajte hodiny plné pracovných povinností doznieť v podmanivom a inšpiratívnom prostredí nášho saunového sveta Plesnivec. Wellness coffee break, masáž, neobmedzené vstupy do sáun a bazéna uvoľnia akékoľvek pracovné vypätie. Pre aktívnejších účastníkov sme do kongresového WELLNESS balíčka zahrnuli aj neobmedzený vstup do profesionálne vybaveného fitnes centra.