Kongresový hotel v Jasnej
REFERENCIE
01. 12. 2015

Vďaka Vám sme najlepší hotel v Demänovskej doline

Najvyššie hodnotenými prvkami od ubytovaných hostí  sú vybavenie a komfort hotela, bezplatné WiFi pripojenie, čistota prostredia, ústretový personál a poloha v prírodnom prostredí Nízkych Tatier. Vysoko hodnotenou položkou je i pomer ceny a kvality poskytovaných služieb.

„Krásna, čistá kúpeľňa, v bazéne krištáľovo čistá voda 32 stupňov, personál - super. Išiel som tam s pocitom, že zase ďalší starý drevený hotel, ale bol som veľmi milo prekvapený. V mojom rozhodnutí pomohli recenzie užívateľov. Okolie, hlavne za hotelom je pekne upravené,“ zhodnotil dni strávené vo Wellness Hoteli Chopok**** hosť zo Slovenska. „Všetko je tu orientované na klienta, všetky služby sú na najvyššej úrovni, úžasný wellness svet s veľkým bazénom, spoločenská miestnosť pre dospelých aj deti a fantastická kuchyňa. Určite sa sem ešte vrátime,“ znie ďalšie zhrnutie pobytu od maďarsky hovoriaceho hosťa.

Podľa rôznorodosti pôvodu autorov recenzií hotel v Demänovskej doline zanechal okrem slovenskej, českej a maďarskej klientely dobrý dojem po strávení dovolenky aj u turistov z Rumunska, Poľska, Francúzska, Izraela, Švajčiarska, Lotyšska či Nemecka. „Sme vďační za každú jednu pozitívnu odozvu na naše služby. Vítame však aj negatívne postrehy, pretože práve vďaka nim môžeme posúvať ich úroveň smerom nahor,“ zdôraznil Tomáš Kubica, riaditeľ Wellness Hotela Chopok****. 

Hodnotenia hostí tak len potvrdili to, o čom sú presvedčení aj samotní odborníci z oblasti hotelierstva. Že Wellness Hotel Chopok**** patrí oprávnene na špičku ubytovacích zariadení na Slovensku. Aj preto mu portál TREND tento rok udelil tretie miesto v celoslovenskej konkurencii. Prvú trojku uzatvára spoločne s 5* ubytovacími zariadeniami. V TREND rebríčkoch sa neochvejne už štvrtý rok drží na prvej pozícii aj vo svojej kategórii 4* hotelov.