Kongresový hotel v Jasnej
REFERENCIE
26. 05. 2016

Sme v prvej desiatke najlepších hotelov Slovenska

Zväz hotelov a reštaurácii SR aj tento rok udeľoval ocenenia najúspešnejším slovenským hotelierom. V súťaži Hotelier roka umiestnil generálny riaditeľ Wellness Hotela Chopok**** Tomáš Kubica toto ubytovacie zariadenie v stredisku Jasná medzi slovenskú TOP 10.

Súťaže sa manažéri slovenských hotelov zúčastňujú od roku 1997. Zväz hotelov a reštaurácii SR pri vyhodnocovaní tých najlepších zohľadňuje výkonnostné ukazovatele ubytovacích zariadení na základe zberu ekonomických údajov. „Klienti boli, sú aj budú v našom hoteli na prvom mieste. Prihliadaním a akceptovaním ich požiadaviek neustále zlepšujeme svoje zázemie a služby. Prispôsobovaním sa aktuálnym trendom a požiadavkám trhu je to, myslím, správna cesta k úspechu. Ďakujem našim hosťom, že nám pomáhajú neustále sa zlepšovať,“ uviedol Tomáš Kubica, generálny riaditeľ Wellness Hotela Chopok **** v Demänovskej doline.

Pre víťaza, ale aj ďalších v poradí, je to ohodnotenie ich náročnej a ťažkej práce. Toto ocenenie zároveň prináša hotelu mediálnu pozornosť a je výrazne pozitívnym signálom pri komunikácií hotela s ich hosťami. Slávnostné odovzdávanie diplomov sa uskutočnilo počas gala večere Jarného stretnutia hotelierov 17. – 18. mája 2016 v trnavskom hoteli Holiday Inn****.

Hotelier roka 2016