Kongresový hotel v Jasnej
REFERENCIE
09. 06. 2016

Horská chalupa v Kvačanoch pre 12 osôb

Chalupa v Kvačanoch pre 12 osôb
Organizujete teambuilding alebo firemnú akciu s menším počtom ľudí? Strávte pracovno-relaxačné aktivity na Liptove v rázovitej chalupe v modernom prevedení. Štýlové bývanie prepojené so slovenskou tradíciou je ako stvorené na teambuldingy, chatovačky či opekačky.

Ako vystrúhaná z dreva
V chate sa nachádza 1 trojlôžková spálňa, 3 dvojlôžkové izby a 3 jednolôžkové spálne. Z použitých materiálov je drevo dominantným prvkom. Od šindľa na streche až po podlahy vo vnútri je chata vyrobená rukami slovenských majstrov.

Na prízemí chalupy sa nachádza priestranná kuchyňa vybavená spotrebičmi, kuchynským vybavením a jedálenským kútom. Z kuchyne sa plynulo prechádza do veľkej spoločenskej miestnosti, ktorej dominuje tradičný krb na drevo. V lete ozdoba miestnosti a v zime nenahraditeľný zdroj tepla. Usaďte sa do pohodlnej sedačky a oddychujte. Zo spoločenskej miestnosti vedie vstup na terasu a záhradu. V miestnosti sa nachádza i televízor.

Súčasťou prízemia je 1 trojlôžková spálňa s vlastnou kúpeľňou a vstupom na terasu a záhradu. Izby v hornej časti chaty tvoria 2 samostatné apartmány s vlastnou kúpeľňou, ktoré uspokoja potreby aj tých najnáročnejších hostí.

Teambuilding v záhrade
V zadnej časti záhrady nájdu hostia posedenie s vonkajším grilom a kotlíkom na guláš, ktoré sú ako stvorené na trávenie voľných chvíľ s kolegami. Nasávajte atmosféru liptovskej prírody obklopení Liptovskou kotlinou a vrcholkami Chočských vrchov a Západných Tatier. Okolie chaty je celoročne udržiavané.

Wellness v cene ubytovania
Tí, ktorí počas voľných dní obľubujú saunovanie a oddych v horúcej pare môžu využiť bezplatné vstupy do bazénov a wellness sveta vo Wellness Hoteli Chopok**** v Demänovskej doline.

Kúpanie aj lyžovačka
Ak vás to v lete ťahá k vode neobíďte areál na priehrade Liptovská Mara pri Liptovskom Trnovci. Občerstvenie a služby v podobe pozemných či vodných atrakcií sa o návštevníkov postarajú počas celého dňa. Zažite atmosféru najväčšieho slovenského aquaparku Tatralandia s bazénmi plnými sladkej i slanej vody. Otestovať tiež môžete účinky pramenitých vôd aquaparku v Bešeňovej, ako i prírodné pramene v Kalamenoch a v Liptovskom Jáne.
V zime na vás čaká 45 km udržiavaných zjazdoviek v najväčšom lyžiarskom stredisku Jasná, Nízke Tatry. Určite oceníte najmodernejšie lanovky a špičkové podmienky pre freeriderov na lyžiach i snowboardoch.

Pivovar a cykloturistika
Nič nespojí kolektív lepšie ako spoločné aktivity. Obec Kvačany je známa nielen svojou geografickou polohou, ale aj vďaka rodinnému pivovaru Brotvai. Chuť na „po liptovsky“ varené pivo vám navodí prehliadka pivovaru a príjemné posedenie s možnosťou občerstvenia z ponuky lokálnych receptúr. Dokonalá odmena po výživnej túre či cykloturistike. Vydajte sa na potulky po okolitých turistických cestičkách.

Chodník Kvačianskou dolinou vás zavedie na miesto známe ako Oblazy – znovu sfunkčnené mlyny sú pamiatkou a pýchou slovenského mlynárstva. Šumiaca voda v hati, malebné drevené stavby a nádherná okolitá príroda zanechá v každom návštevníkovi hlboké stopy. Vytrvalí turisti sa chodníkom pohodlne dostanú až do Prosieckej doliny, jednej z najdlhších a najkrajších na Slovensku.

Cyklovozík so sprievodcom
Ak vás oslovili vzdialenejšie ciele môžete využiť služby Wellness Hotela Chopok**** a nechať si bicykle pohodlne zaviesť cyklovozíkom. Služba na požiadanie je tu pre jednotlivcov aj pre väčšie skupiny. Ak si nie ste istí svojou orientáciou v teréne môžete sa za poplatok nechať sprevádzať inštruktorom, ktorý vás rád prevedie na vami vybraných trasách. Požičanie bicyklov je samozrejmosťou.