Kongresový hotel v Jasnej
REFERENCIE
08. 11. 2021

8.-9.októbra 2021

V problematickom „covidom období“ bola realizovaná vo Wellness Hoteli Chopok vzdelávacia aktivita MR workshop 2021. Termín podujatia sme kôli protiepidemickým opatreniam a aj účasti zahraničných partnerov boli nútení opakovane prekladať a namiesto mája 2020, následne októbra 2020 sa konečne podarilo realizovať až v októbri 2021.

Vážime si maximálnu ústretovosť manažmentu hotela pri riešení s tým spojených problémov, a tiež pri riešení našich požiadaviek pri samotnej realizácii podujatia. Prístup manažmentu hotela aj všetkých zamestnancov hotela bol skutočne vysoko profesionálny, za čo úprimne ďakujeme. S p. Krajčovou a p. Klaučovou sa nám komunikovalo výborne, a spoločne sme všetko zvládli tak, že účastníci podujatia ako aj obchodní partneri boli maximálne spokojní.

Hotelové zariadenie je veľmi pekné, komfortné a útulné. Kongresové priestory sú pekné aj veľmi dobre vybavené. Reštauračné služby hotela sú taktiež na vysokej úrovni, kuchyňa skvelá. Personál dokázal v súlade s Covid opatreniami pripraviť výborné občerstvenie aj v rámci coffee breakov. Cítili sme sa tu všetci veľmi dobre. Určite sa sem ešte vrátime .


MUDr. ZuzanaT., organizátor podujatia