Kongresový hotel v Jasnej

Wellness Hotel Chopok ****

Kongresové & Wellness centrum vo Wellness Hoteli Chopok**** ponúka jedinečné prepojenie konferencií, kongresov, školení či teambuildingov s nízkotatranskou prírodou, športom, aktívnym a pasívnym relaxom v stredisku Jasná Nizke Tatry.

Profesionálny prístup k priestorovému a technickému vybaveniu kongresového centra Praslička rozširuje renomé family friendly Wellness Hotela Chopok**** o povesť špičkového kongresového wellness hotela v Liptove i na Slovensku. Dvojica kongresových centier Praslička pre 360 ľudí a Plesnivec pre 150 ľudí je vybavená najmodernejšou audiovizuálnou technikou, ozvučovacím systémom a LCD monitormi. Kongresové centrum Praslička je možné priestorovo rozdeliť na 7 menších zvukotesných plôch a kongresové centrum Plesnivec je možné priestorovo rozdeliť na 3 menšie školiace miestnosti. 

Strategicky výhodnú polohu Wellness Hotela Chopok**** podporuje výborná dostupnosť k najväčšiemu lyžiarskemu a turistickému stredisku na Slovensku Jasná Nízke Tatry s takmer 50 km zjazdoviek a službami priamo na svahoch. Medzinárodné stretnutia ľahko zorganizujete vďaka diaľničnej spojnici D1 s priamym prístupom z letísk Poprad (60 km), Košice (178 km), Budapešť (260 km), Bratislava (300 km) a Viedeň (370), či ďalšími letiskami na Slovensku. Pre pohodlnú dostupnosť sú hosťom k dispozícii hotelové skibusy.

Okolité prostredie Nízkych Tatier prispeje k zvýšeniu štandardu pri organizácii konferencie, kongresu i školenia v kongresovom wellness hoteli v Tatrách. Prepojte prácu s výletmi do okolia a doprajte sebe i svojim kolegom aktívny oddych. Profesionálne vybavené fitnescentrum spestrí pracovné stretnutia priamo v interiéri hotela. Punc originality dodajú rautom, recepciám či svadbám 2 saunové svety s 10 saunami, 2 bazénmi pre plavcov, vírivky a tepidáriá v priamom susedstve s prírodou Demänovskej doliny. Pracovné vypätie vám pomôžu odbúrať masáže a vzájomné vzťahy s kolegami určite otužíte na 7 bowlingových dráhach alebo pri hraní biliardu. 

Neodmysliteľnou súčasťou kongresového Wellness Hotela Chopok **** je 80 štýlovo a priestranne vybavených 2 až 5 - lôžkových izieb s celkovou kapacitou 192 pevných lôžok a 80 prísteliek. Útulne zariadené izby sú dokonalým tichým útočiskom po pracovne strávenom dni. Po chuti spravíme našim hosťom nielen širokou paletou služieb, ale i ponukou jedál v hotelovej reštaurácii. Menu s medzinárodnou kuchyňou naplní očakávania aj skúsených gurmánov. Pre fajčiarov je k dispozícii fajčiarsky salónik.