Congress package ECONOMY

Accommodation, buffet breakfast, entry to the pool, wellness centre Plesnivec, and professional fit centre, free parking, WiFi.

   

from 80,5 € /person/night

Discount for conference facilities

More information

Congress package STANDARD

Accommodation, buffet breakfast, 2x coffee break, entry to the pool, wellness centre Plesnivec, and professional fit centre, free parking, WiFi.

 

from 96,5 € /person/night

Discount for conference facilities

More information

Congress package WELLNESS

Accommodation, buffet breakfast, 1 x massage, 1 x wellness coffee break, entry to the pool, wellness centre Plesnivec and professional fit centre, parking, WiFi.

 

from 95,5 € /person/night

  Discount for conference facilities

More information

References

 • 12. 12. 2022Naozaj maximálna spokojnosť

  Chcel by som sa touto cestou, v mojom mene, aj v mene mojich kolegov poďakovať, za úžasné prostredie ktoré ste nam vytvorili a úžasnú atmosféru ktorú sme u Vás prežili, na našej Vianočnej konferencii.

   

 • 04. 07. 2022Všetci zamestnanci hotela odvádzate perfektnú prácu

  Boli sme veľmi spokojní s Vašimi službami aj starostlivosťou. Chcela by som sa Vám veľmi pekne poďakovať za profesionálny a proklientsky orientovaný prístup, za ústretovosť, promptnosť a snahu vyriešiť každú našu požiadavku, ktorá sa vyskytla aj za pochodu a nebola Vám dopredu povedaná.

 • 17. 06. 2022Chcela by som sa poďakovať za príjemný pobyt a výborné služby v hoteli.

  Chcela by som sa poďakovať za príjemný pobyt a výborné služby v hoteli. Vyzdvihujeme prístup p.šoféra mimibusu, ktorý nás sprevádzal programom, masérov (pre mňa osobne p.Bibiana), barmana a celého personálu. Veľká vďaka patrí p. Gregorovej aj p.Vrbenskému, p.Krajčovej za bezchybné a promptné zabezpečenie všetkých našich požiadaviek.

 • 10. 06. 2022Všichni byli při odjezdu nadšení.

  Chtěla bych Vám za sebe i za klienta moc poděkovat za krásně připravenou akci a hlavně za neskutečně milý a ochotný personál. Všichni byli při odjezdu nadšení.

  Mějte hezký týden!

  Pavla B., organizátorka akcie

 • 10. 05. 2022Opäť ste boli úplne skvelí a ústretoví

  Aj takto sa Vám všetkým chcem veľmi pekne poďakovať za spoluprácu na školení. 

  Opäť ste boli úplne skvelí a ústretoví a ak sa aj dáke menšie problémy vyskytli, operatívne ste nám ich pomohli riešiť. Veľmi si cením vašu ochotu, milý úsmev a profesionalitu. Platí to aj do reštaurácie a chlapcom v baroch...

  Už teraz sa teším na budúcu akciu kedy k Vám opäť zavítame.

  Takže ešte raz veľké ĎAKUJEM!:)

  Moniha H., organizátorka akcie

 • 08. 11. 20218.-9.októbra 2021

  V problematickom „covidom období“ bola realizovaná vo Wellness Hoteli Chopok vzdelávacia aktivita MR workshop 2021. Termín podujatia sme kôli protiepidemickým opatreniam a aj účasti zahraničných partnerov boli nútení opakovane prekladať a namiesto mája 2020, následne októbra 2020 sa konečne podarilo realizovať až v októbri 2021.

  Vážime si maximálnu ústretovosť manažmentu hotela pri riešení s tým spojených problémov, a tiež pri riešení našich požiadaviek pri samotnej realizácii podujatia. Prístup manažmentu hotela aj všetkých zamestnancov hotela bol skutočne vysoko profesionálny, za čo úprimne ďakujeme. S p. Krajčovou a p. Klaučovou sa nám komunikovalo výborne , a spoločne sme všetko zvládli tak, že účastníci podujatia ako aj obchodní partneri boli maximálne spokojní.

  Hotelové zariadenie je veľmi pekné, komfortné a útulné. Kongresové priestory sú pekné aj veľmi dobre vybavené. Reštauračné služby hotela sú taktiež na vysokej úrovni, kuchyňa skvelá. Personál dokázal v súlade s Covid opatreniami pripraviť výborné občerstvenie aj v rámci coffee breakov. Cítili sme sa tu všetci veľmi dobre. Určite sa sem ešte vrátime .
  MUDr. ZuzanaT., organizátor podujatia

 • 27. 10. 2021So službami hotela sme boli maximálne spokojní.

  So službami hotela sme boli maximálne spokojní. Všetkých účastníkov príjemne prekvapila ochota a ústretový prístup personálu. Všetci boli veľmi milí, od personálu v reštaurácii a bare až po manažment, čo je v dnešnej dobe naozaj vzácne.

  Jedlo bolo vynikajúce, nehovoriac o krásnych a priestranných izbách, nádherných výhľadoch a okolitej prírode. Vybavenie hotela je komplexné a na vysokej úrovni - kongresové miestnosti, priestory pre voľnočasové aktivity (wellness, bary, bowling) vhodné aj pre väčšie akcie.

  Určite sa veľmi radi vrátime a odporúčame aj pre súkromný pobyt. Čo sa týka organizácie pre našu skupinu, príprava a realizácia bola bezproblémová a zvládnutá na 100% a na profesionálnej úrovni. Ideálne miesto pre firemné stretnutia ako aj odpočinok v malebnej prírode Nízkych Tatier.

  Mariana B., organizátorka akcie

 • 22. 10. 2021Prístup manažérov bol profesionálny

  V ťažkých časoch nám Wellnes Hotel Chopok pomohol zorganizovať našu firemnú akciu, ktorá určite padla vhod všetkým zúčastneným, keďže sme sa dlho nevideli a nebola ani môžnosť sa vidieť, kvôli pandemickým podmienkam. Prístup manažérov bol profesionálny a snažili sa vyhovieť našim štandardným aj nadštandarným žiadosťam na organizáciu udalosti.
  Veríme, že toto nie je posledný krát, čo sme sa videli v tomto nádhernom rezorte.

  S pozdravom

  Ing. Lukáš M., organizator akcie

 • 18. 10. 2021S organizáciou podujatia som bol spokojný,

  S organizáciou podujatia som bol spokojný, páčilo sa u vás aj našim českým kolegom.

  Dúfam aj ja, že sa ešte uvidíme a už bez tých obmedzení ????.

  Miroslav J., organizátor podujatia

 • 09. 06. 2016Chalet in Kvačany for 12 persons

  Do you need to organize meeting or a company event for smaller number of people?  Spend work & relax activities in Liptov in a distinctive chalet in modern style. Stylish accommodation combined with Slovak tradition is ideal for teambuldings, parties and barbecues. 

Guest references